Telefon: +90 242 244 5151 E-mail:: info@cryptocom.cc

GREEN CARD ŞANSI ve YOLLARI

Bizimle Green Card kazanın! Yıllar boyunca tüm Green Card Çekilişi katılımcılarının %40'ı kadarının başvurularındaki basit hatalar nedeniyle diskalifiye edildiğini biliyor muydunuz?

Cryptocom’un Green Card kazanmaya giden yolda size sağladığı avantajları;

Bizimle Green Card Çekilişine katılarak, başvurunuzun zamanında ve doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz. Green Card uzmanlarımız başvurunuzun doğruluğunu iki kez kontrol eder ve Green Card başvuru sürecinin her adımında size rehberlik etmek için buradalardır. Böylece kuraya katıldığınızda emin olarak, kurayı kazandıktan sonra Amerika’da yapacaklarınızın hayalini kurmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda, bize katılmanın tüm avantajlarını tek seferde görebilirsiniz.

Bizimle kazanma şansı;

Yıllar boyunca toplanan istatistiklere göre, bizimle Green Card kazanma ihtimali 1: 25 ile 1: 75 arasındadır (bölgeye / yıla bağlı olarak). ABD 2003'ten beri tüm Green Card başvurularının çevrimiçi olarak sunulmasını gerekli kıldı ve o zamandan beri başvuru sayısı önemli ölçüde azaldı. Yeni pasaport düzenlemesi nedeniyle, kayıtlar 2019’dan itibaren önemli ölçüde azalmaya devam edecek, bu yüzden olasılık muhtemelen 1: 25’e yükselecek! Bu da her 25 katılımcıdan neredeyse birinin bizimle Green Card kazanacağı anlamına geliyor.

Ayrıca, her yıl çeşitli resmi hatalardan dolayı tüm katılımcıların% 40'ından fazlası diskalifiye edilmektedir. ABD makamları, hataları hakkında bilgi vermediğinden, birçok insan, kazanmanın imkânsız olduğunu bilmeyerek tekrar tekrar katılır.

Hataları önlemek ve her başvurudan en iyi sonucu almak için bütün başvuruları tek tek kontrol ediyoruz. Bu yüzden zamanında ve doğru bir çekiliş katılımını garanti edebiliriz. ABD göçmenliği konusunda 10 yıldan daha fazla deneyime sahibiz ve bu nedenle Green Card çekilişi konusunda mükemmel bir müşteri hizmeti sağlayabiliyoruz.

Aileler Şanslarını İki Katına Çıkarabilirler;

Biri kazandığı takdirde herkes kazanır. Kişilerin, birden fazla Green Card başvurusu yapılmasına izin verilmemektedir ve resmi Green Card Çekilişine bir kereden fazla katılmaya çalışanlar otomatik olarak diskalifiye edilecektir. Ama şansı iki katına çıkarmak için bir istisna vardır: Evli çiftlerin her biri Green Card Çekilişi başvurusu yapabilirler ve Green Card kazanma şanslarını iki katına çıkarabilirler. Eşlerden biri kazandığında eşi ve 21 yaşın altındaki tüm çocukları da Green Card alma hakkına sahip olurlar. Çekilişe Garantili Katılım ve Sertifikalandırma;

ABD Green Card Çekilişine katılımınızı garanti ediyoruz! Herbir Green Card başvurusu uluslararası Green Card uzman ekibimiz tarafından şahsen ve bireysel olarak incelenir. Green Card başvurunuzu bizzat işleme koyduktan ve başarıyla ve zamanında ABD yetkililerine teslim ettikten sonra, posta yoluyla bizden bir sertifika alacaksınız. Bu sertifika Green Card Çekilişine katılımınızı onaylanama niteliğinde olacaktır.

Kapsamlı Servis;

Kazandığınızda Green Card ekibimiz size rehberlik etmek için burada olacak. Bir başvuru yapmayı planlıyorsanız veya zaten halihazırda bir başvurunuz varsa, sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Her gün ……… saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Telefonla, e-postayla veya çevrimiçi sohbetimizi kullanarak - pazar ve tatil günlerinde bile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz! Eğitimli kadromuz tüm başvuru sürecini denetler, gerekli tüm evrakları tamamlar ve size Green Card Çekilişini kazanmanız durumunda, size kazandığınızı bildiren bir mektup gönderir.

Uygulamamız Hakkında;

Müşterilerimizden bize gelen en sık sorulardan biri şöyledir: “Başvurum gerçekten gerçek bir kişi mi yoksa sadece bir bilgisayar tarafından mı incelenecek?”

Yetkili, uluslararası Green Card ekibimiz, her Green Card başvurusunu ve fotoğrafını bizzat gözden geçirir. Daha sonra, Green Card başvurusunu ABD yetkililerine sunmadan önce her başvuruyu bir kez daha çapraz olarak kontrol eder. Eğer başvurunuzda yanlış veya net olmayan bir şey varsa, başvurunuzda hata olmadığından emin olmak için sizinle iletişime geçeriz.

Fotoğraflarınızın istenilen formatta olduğundan emin olmak için personelimiz her fotoğrafı detaylı bir şekilde inceler. Fotoğraflarınız istenilen formatta değil ise ekibimiz kişisel olarak sizinle iletişime geçecektir.

Yıl Boyunca Kayıt Fırsatı;

ABD makamları, başvuruların yalnızca belirtilen 30 günlük süre içinde sunulmasına izin verirler. Bizimle, yılın herhangi bir zamanında resmi olarak Green Card Çekilişi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bize Başvurmanın Faydaları;

1. Green Card Çekilişine katılmak için erken başvuran müşteriler indirim kazanır. 2. . Başvuruyu yaptıktan sonra ki süreçte hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Çünkü, biz Green Card başvurunuzun doğru ve zamanında ABD yetkililerine iletileceğini garanti ediyoruz.

Özel Bilgi Rehberliği ve Kazananlar İçin Danışmanlık;

Green Card başvuru sürecine nasıl devam edileceğine dair yararlı ipuçları ve ayrıntılı talimatlar içeren 56 sayfalık bir bilgi kılavuzuna ek olarak, tüm Green Card kazananlarımız kapsamlı bilgilendirici web tabanlı kazanan bilgi merkezimize özel erişim hakkı kazanır. Ayrıca kazananlar için ilave bir yardım hattı sağlamaktayız; böylece soruları kişisel olarak cevaplanabilir.

Ayrıca, her kazanan mevcut veya önceki Green Card kazananlarından yani 10.000 kişiden fazla girişi olan kazananlarımızın formuna özel erişimi sağlanır. Burada “Green Card” deneyiminizi paylaşabilir veya diğerlerinden “ABD'ye Taşınmak” hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu form, ABD'ye giden 19.000 müşterimize yardımcı oldu. Dahası, Green Card uzmanlarımız çekilişten önce ve sonra tüm Green Card sorularınızı yanıtlamak için bizzat sizleri bekliyorlar.

BİRKAÇ ADIMDA GREEN CARD SAHİBİ OLMAK

Green Card Çekilişi 1994'ten bugüne kadar her yıl başarıyla yapılmıştır ve her yıl birçok katılımcıyı Amerika hayaline biraz daha yaklaştırmaktadır. Aşağıda Green Card Çekilişi için başvuru yaptığınız andan ABD'ye taşındığınız noktaya kadar geçen, Green Card başvuru sürecinin daha ayrıntılı bir açıklamasını bulacaksınız.

Green Card çekilişine katılımınızdan Green Card’ınızı alana kadar şu yolu takip edeceksiniz.

1-)GREEN CARD ÇEKİLİŞİNE BAŞVURU

Cryptocom ile yıl boyunca Green Card Çekilişi için başvurabilirsiniz. Tüm başvurular daha sonra genellikle her yıl Ekim ve Kasım arasında ABD makamlarına iletilir. Bu dört haftada, dünyanın dört bir yanından insanlar, ABD yetkilileri tarafından sağlanan portal aracılığıyla Green Card Çekilişi'ne katılabilirler.

Tüm yıl Green Card başvurunuzu şahsen ve bizzat olarak işleme koymak için zaman ayırıyoruz. Başvurunuzu elektronik ortamda ve zamanında ABD makamlarına iletmeden önce herhangi bir sorunuz varsa veya başvurunuzda düzeltme yapılması gerekiyorsa sizinle iletişime geçeceğiz. Bu şekilde, resmi bir başvuru hatası nedeniyle diskalifiye olma riskiniz olmaz. Başvurunuzun ABD makamlarına başarıyla iletildiğine dair onay için, posta yoluyla bizden resmi bir katılım sertifikası alacaksınız. Bu katılım sertifikası ayrıca elektronik olarak kişisel müşteri hesabınıza da yüklenecektir.

2-)GREEN CARD ÇEKİLİŞ TAKVİMİ

ABD hükümeti, tüm başvuruları yaptıktan yaklaşık yedi ay sonra, bir sonraki yılın Mayıs veya Haziran aylarında, Green Card Çekilişi kazananlarını açıklar. Kazananlar, ABD makamları tarafından rastgele seçilir. Cryptocom ile çekilişe katılıp kazananlar, kendi sonuçları hakkında yazılı bir bildirim alacaklardır. Green Card Çekilişi'ni kazanan katılımcılar şahsen bilgilendirilecektir. Sonuç ne olursa olsun şansınıza inanmalı ve şansınızı denemeye devam etmelisiniz.

3-)KAZANAN BELGESİ

Şanslı kazananlardan biriyseniz, size bir onay sertifikası, ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan gelen orijinal bildirim ve kazanan belgelerinizi göndererek durumunuzu onaylayacağız.

Ayrıca, 56 sayfalık kazanan kılavuzunuz tarafınıza iletilecektir. Bu kılavuz, DS-260 çevrimiçi formunun nasıl doldurulacağına ilişkin talimatlar dahil, tüm Green Card başvuru sürecini detaylandırmaktadır. Cryptocom ile telefon, e-posta veya kişisel olarak günün herhangi bir saatinde sorularınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ek olarak, Green Card kazananları özel kazananlarımızın formlarına erişebilecek ve eski Green Card kazananlarının paylaştığı deneyimlerden faydalanarak bu formu doldurmanız daha da kolaylaşacak.

4-)GREEN CARD BAŞVURUSU

Green Card başvurusu çevrimiçi olarak tamamlanmalı ve gönderilmelidir. Çevrimiçi form DS-260 olarak adlandırılır ve başvuru sahibinin iş ve eğitim dahil olmak üzere kişisel yaşamıyla ilgili birçok ayrıntıyı girmesini gerektiren bir formdur. Kazandıktan sonra, Green Card için resmen başvuruda bulunmak için bu çevrimiçi formu kendiniz ve ailenizin her üyesi için birkaç hafta içinde doldurmanızı ve göndermenizi öneririz. Sorumlu ABD otoritesi Kentucky Konsolosluk Merkezi (KCC), başvurunuzu alır almaz işlem süreci başlar.

Cryptocom ile kullandığınız hizmete bağlı olarak, Green Card uzmanlarımız uygulama işlerinin çoğunu üstlenecek ve Green Card’ınızı alana kadar sürecin her aşamasında size rehberlik edecektir.

5-)ABD KONSOLOSLUĞU İÇİN DAVETİYE

Çevrimiçi DS-260 formunuzu gönderdikten sonra, ABD konsolosluğundaki bir görüşmeye katılmak için davet alacaksınız. Mülakatınızın ne zaman programlanacağı, başvuru numaranız ve DS-260'ınızı ne kadar erken verdiğinize bağlı olarak planlanacaktır. Bu arada, Green Card başvurusu yapan kişi ile ABD makamları arasındaki temasın çoğu e-posta yoluyla olacaktır. Bu yüzden düzenli olarak kontrol ettiğiniz geçerli bir e-posta adresi belirtmeniz önemlidir. Bir sonraki Ekim ve Eylül ayları arasındaki mülakat için ABD konsolosluğundan davet almayı bekleyebilirsiniz. Görüşme randevusu, genellikle kendi ülkenizdeki, göçmen vizelerini idare eden ABD konsolosluğunda yapılmaktadır.

6-)ABD’ye GREEN CARD AKTİVASYON SEYAHATİ

ABD Konsolosluğu’nda başarılı bir görüşme randevusu geçirdiyseniz, ilk defa Green Card sahibi olarak ABD’ye seyahat etmek için 6 ayınız kaldı. Bu 6 ay, konsolosluk görüşmesinden önce heyet doktorunuz ile randevunuzun alındığı gün başlar. ABD'ye ilk defa Green Card sahibi olarak girdiğinizde, sınır yetkilisi kişisel verilerinizi sorup diğer detayların yanı sıra fotoğrafınızı ve parmak izlerinizi alacaktır. Green Card’ınızı çıkarmak için bu bilgiler gereklidir. Ayrıca, pasaportunuza, fiziksel Green Card’ınızı alana kadar Green Card sahibi durumunuzu kanıtlayan nitelikte bir pul alacaksınız.

ABD'ye ilk seyahatiniz Amerika'ya kalıcı bir seyahat olmak zorunda değildir. İlk önce uzun bir tatile çıkmanız ve yeni memleketinizi tanımak için zaman ayırmanız tamamen mümkün! Ya da daimî sakini olarak ertesi gün geri uçabilirsiniz.

7-)GREEN CARD ALMAK

Green Card’ınızı etkinleştirdikten yaklaşık 3 ila 6 ay sonra, fiziksel yani ABD kalıcı ikamet kartınız, formunuzda verdiğiniz ABD adresine gönderilecektir.

Not: Green Cardlar yalnızca ABD'deki bir adrese gönderilebilir. ABD makamları, Amerika Birleşik Devletleri dışına göçmen belgeleri göndermez. ABD'de arkadaşlarınız veya aileniz varsa, Green Card’nızı bu adreslere de gönderebilirsiniz.

8-)GREEN CARD ALINDIKTAN SONRA NE YAPILMALI

Green Card sahibi olarak, ABD yasal ve daimî sakini olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Green Card, ABD’ye göçünüzün yolunu açıyor. ABD'ye taşınmak, Amerika'daki yeni hayatınızı planlarken size yeni bir yön verecektir.

Green Card almak, Cryptocom’un sunduğu hizmetlerin sonu değil. Green Card’ınızın geçerliliği, Sosyal Güvenlik Kartı başvurusu veya ABD'ye taşınmanız için ipucuna ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


© 2022 Cryptocom Ltd. All Rights Reserved